ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק

תהיה אתה הנס- ברוס הגדול מכולם

חציית המרק שלך לא הייתה נס, ברוס. היא הייתה קסם פשוט. אמא חד הורית שעובדת בשתי עבודות ועדיין מוצאת זמן לקחת את הילד שלה לאימון כדורגל, זה נס. נער מתבגר שאומר "לא" לסמים ו"כן" ללימודים, זה נס. אנשים רוצים שאני אעשה בשבילם הכל. אבל הם לא מבינים שלהם יש את הכוח. אתה רוצה לראות נס, בני? תהיה אתה הנס.
מורגן פרימן בתפקיד אלוהים, בסרט: ברוס הגדול מכולם,  בימוי טום שדיאק, 2003

מורגן פרימן וג'ים קארי, ברוס הגדול מכולם

ציטוט מקורי:
Parting your soup is not a miracle, Bruce. It's a magic trick. A single mom who's working two jobs and still finds time to take her kid to soccer practice, that's a miracle. A teenager who says "no" to drugs and "yes" to an education, that's a miracle. People want me to do everything for them. But what they don't realize is *they* have the power. You want to see a miracle, son? Be the miracle.
- God from Bruce Almighty