ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק

כל מה שאת יכולה לעשות בחיים - ילדות רעות

לקרוא למישהו שמן לא עושה אותך רזה יותר. לקרוא למישהו טיפש לא עושה אותך חכם יותר. ולהרוס את החיים של רגינה ג'ורג' לא עשה אותי שמחה יותר. כל מה שאתה יכול לעשות בחיים זה לנסות לפתור את הבעיה שמולך.
לינדזי לוהן בתפקיד קיידי הארון, מתוך הסרט: ילדות רעות, מארק וולטר, 2004

לינדזי לוהן, ילדות רעות


ציטוט מקורי:
Calling someone fat doesnt make you any skinnier. Calling someone stupid doesnt make you any smarter. And ruining Regina George's life definitely didn't make me any happier.
All you can do in life is try and solve the problem in front of you.
- Mean Girls