ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק

דרו ברימור, אף פעם לא התנשקה

הדבר הזה, הרגע הזה, כשהכל סביבך הופך להיות מעורפל.. והדבר היחיד בפוקוס הוא אתה והאדם הזה .. ואתה מבין שאותו האדם הוא האדם היחיד שאתה צריך לנשק לשארית חייך.. ו לרגע אחד אתה מקבל את המתנה המדהימה הזאת... ואתה רוצה לצחוק ואתה רוצה לבכות כי אתה מרגיש כל כך בר מזל שמצאת את זה וכל כך כל כך מפחד שכל זה הולך להיעלם הכל הכל באותו הזמן.
- דרו ברימור בתפקיד ג'וזי, מתוך הסרט אף פעם לא התנשקה, במאי: רדג'ה גוסנל, 1999


ציטוט מקורי:
that thing, that moment, when everything around you becomes hazy.. and the only thing in focus is you and this person..and you realise that that person is the only person you should be kissing for the rest of your life.. and for one moment you get this amazing gift.. and you wanna laugh and you wanna cry cuz you feel so lucky that you found it and so so scared that its all gonna go away all at the same time.
- Drew barrymore in never been kissed