ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק

ניקולאס ספארק, היומן

אני אוהב אותך, אלי. אני מי שאני בגללך. את כל סיבה, כל תקווה וכל חלום שאי פעם היה לי, ולא משנה מה יקרה לנו בעתיד, כל יום שבו אנחנו ביחד הוא היום הטוב ביותר בחיי. אני תמיד אהיה שלך.
ואת, יקירתי, תמיד תהיי שלי.

ניקולס ספארק, היומן

ציטוט מקורי:
“I love you, Allie. I am who I am because of you. You are every reason, every hope, and every dream I've ever had, and no matter what happens to us in the future, every day we are together is the greatest day of my life. I will always be yours.

And, my darling, you will always be mine.”


― Nicholas Sparks, The Notebook