ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק

אני אלקטרו! מתוך ספיידרמן המופלא 2

אלקטרו: אני יכול להרגיש את זה בקירות, אני מרגיש את זה בוורידים שלי ... לא משנה מה אתה עושה, דוק, אתה לא יכול להכיל אותי. אתה רוצה לדעת עד כמה חזק אני? ובכן, גם אני רוצה לדעת. אני אלקטרו!
ג'יימי פוקס בתפקיד אלקטרו / מקס דילון, מתוך הסרט ספיידרמן המופלא 2, במאי: מארק ווב, 2014

אלקטרו- ספיידרמן

ציטוט מקורי:
Electro: I can feel it in the walls, I feel it in my veins... no matter what you do, Doc, you can't contain me. You wanna know how powerful I am? Well, I wanna know too. I'm Electro!
The Amazing Spider-Man 2