ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק
ג'ונתן: לפעמים אני צריך לזכור שלא כל העסקים רוצים להינצל. והדבר הקשה ביותר הוא לדעת מתי לוותר. זה מה שאת רוצה, לא? (קיטי מהנהנת) עכשיו אני יודע.
קיטי: אני לא רוצה להיות איתך, ג'ונתן, רק בגלל שאני לא רוצה להיות לבד. אנחנו יוצאים לארוחת ערב ואנחנו מדברים על פוליטיקה ואנחנו מדברים על עסקים ... וזה עובד. אבל זה כמו ההבדל בין להיראות טוב ולהרגיש טוב.

האחים והאחיות, עונה ראשונה, פרק 5, שנת 2006 רשת ABC

מקור:
Jonathan: Sometimes I have to remember that not all businesses want to be saved. And the hardest thing is knowing when to give up. That's what you want, isn't it? (Kitty nods) Now I know.
Kitty: I don't want to be with you, Jonathan, just because I don't want to be alone. We go out for dinner and we talk about politics and we talk about business ... and it works. But it's like the difference between looking good and feeling good.