ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק
קיטי (בטלפון): אני לא האדם שאתם חושבים שאני. זה מה שאתם אנשים לא נראה שמבינים. אני לא כלבה. אני לא זוממת באגרסיביות לגרום לאמא שלנו להרגיש רע.
שרה: אז למה את נשארת במוטל?
קיטי: כי שרה, ההפקה של התכנית שמה אותי פה וזה אמור להיות חדר מדהים.
שרה: אז תתקשרי לאמא ותגידי לה
קיטי: את יודעת מה שרה, את תתקשרי לאמא שלך ותגידי לה את זה.
שרה: אני מדברת עם אמא יום יום, אתן לא דיברתן במשך שנתיים.

האחים והאחיות, עונה ראשונה, פרק 1, שנת 2006 רשת ABC

מקור:
Kitty(on the phone): I am not the person you think I am. That's what you people don't seem to understand. I am not a bitch. I am not aggressively plotting to make our mother feel bad.
Sarah: Then why are you staying in a motel?
Kitty: Because Sarah, the show is putting this up and it's supposed to be a gorgeous room.
Sarah: Then call mom and tell her
Kitty: You know what Sarah, you call mom and you tell her that.
Sarah: I talk to mom everyday, you guys haven't spoke for two years.