ציטוטים מתוך סרטים וסדרות טלוויזיה

10 דברים שאני שונאת אצלך אגדת חורף איזה מין שוטרת אין כמו אלבמה אליס בארץ הפלאות אף פעם לא התנשקה ארץ יצורי הפרא בנות ברבור שחור ברוס הגדול מכולם בת הים הקטנה ג'ונו דלתות מסתובבות האחים והאחיות הורים במשרה מלאה החתונה היוונית שלי היומן היפה והחנון המפץ הגדול העזרה הקוסם מארץ עוץ וול E וולט דיסני חבובות חלף עם הרוח חמים וטעים טד טיטניק טריינספוטינג יומני הנסיכה כשהארי פגש את סאלי לב אמיץ ליגה משלהן לילו וסטיץ' למה לצפות כשאתם מצפים לפגוש את ג'ו בלאק לשבור את הקרח מגה מוח מגנוליות מפלדה מד מן מולאן מולן רוז' מועדון ארוחת הבוקר מוצאים את נמו מלך האריות מפוצלים משחקי הכס משחקי הרעב משפחת סופר על נ"ב אני אוהב אותך נדודי שינה בסיאטל נערתי החוצפנית נשיקה בין חברים סיינפלד סיפור אהבה סיפור סינדרלה סיפורו של וויל האנטינג סיפורי דגים ספיידרמן סקס והעיר הגדולה סרט לגו עד קצה העולם על תבונה ורגישות פו הדב פוקימון פורסט גאמפ פינוקיו פנומן קונג פו פנדה קזינו רטטוי שודדי הקאריביים שרק
ג'סטין: בן כמה אתה עכשיו, 35 שנים? הייתה לך פעם מערכת יחסים שנמשכה יותר משלושה שבועות? אתה מסתובב בחליפה ובעניבה שלך ומעמיד פנים שאתה גבר, אבל באמת אתה סתם ילד קטן ומפוחד.
קווין: למעשה יש לי חבר, ויש לי די הרבה זמן ......
ג'סטין: .. שאגה מפחידה גדולה... ומה היא עושה כאן?
הולי: אני כאן בשביל הבת שלי.
ג'סטין: במקרה שלא שמת לב, היא חיה כאן כל הקיץ. הייתה רוצה להיות ווקר. גם אתם בדיוק אותו דבר. אתם תעשו כל דבר. לא אני מצטער - תדפקו כל אחד כדי להיות חלק מהמשפחה הזאת!

האחים והאחיות, עונה שנייה, פרק 7, שנת 2007 רשת ABC

מקור:
Justin:What are you now, like 35 years old? Have you ever had a relationship that’s lasted longer than three weeks? You walk around in your suit and tie pretending that you’re a man, but really you’re just a scared little boy.
Kevin: Actually, I have a boyfriend, and I have for quite awhile now…….
Justin:…big freaking whoop ..and what is she doing here?
Holly: I’m here for my daughter.
Justin:In case you haven’t noticed, she’s been living here all summer. Wishing she was a Walker. You too are exactly alike. You’ll do anything. No I’m sorry — screw anyone to be a part of this family!